Rodinná terapie

"Celé město se může přestěhovat, ale studna ne. Milenci se potkají, uhasí žízeň, založí rodinu a vychovají děti tam, kde je studna. Ale když se jeden z nich rozhodne odejít, studna nemůže jít s ním. A láska, i když je stejně čirá, jako ta voda ve studni, tam zůstane také." Citát Paula Coelho vystihuje jeden z mnoha příběhů, které jako lidé žijící ve vztazích zažíváme. Příběh každé rodiny je jiný. A všechny mohou skončit dobře.

V současné době přijímám klienty do rodinné terapie v Praze. Jsem k dispozici v případě akutních krizových situací i dlouhobějších trápení. Ozvěte se mi, zkusíme společně hledat a najít řešení.

Kromě teologie jsem vystudovala psychologii a speciální pedagogiku. Mám několik let praxe v oblasti krizové intervence dospělých i dětí. V současné době jsem ve výcviku Rodinné terapie psychosomatických poruch. Jsem členkou Společnosti rodinných a systemických terapeutů.

Každá rodina má svůj příběh. A každý takový příběh má svou pointu a svůj jedinečný smysl. Rodinná terapie nabízí prostor k růstu všech členů rodiny. Pomáhá pochopit příčiny potíží a nastavit změny, které pomohou celé rodině.