Média

"Je všude, už jí chybí jen Kůň a pes, a ještě Odpadové hospodářství."

 

Moje "cesta ke ke zpovědi" trvala téměř deset let. Přestože jsem věděla, že se na ni jednou budu muset vydat, odkládala jsem to.

Pozvání do talk show Miluše Bittnerové Na kafeečko tentokrát přijala farářka Martina Viktorie Kopecká (36). Krátkovlasou brunetku jsme mohli roku 2021 vídat v taneční soutěži StarDance, kde skončila druhá. Promluvila o tom, zda se jako farářka může vdát a mít dítě, pít alkohol nebo nosit trendy oblečení. Co ji přivedlo k víře? A proč je menstruace...

Přiznám se Vám. Mám ráda pravidla. Pomáhají mi neztratit se v džungli světa, ve kterém žiju. Byť ostatní si na jemnocit slušného chování třeba příliš nepotrpí. Je zajímavé, jak někteří lidé reagují, když je v kostele mí kolegové dbající na pořádek věcí požádají, aby si sundali čepici z hlavy. Samozřejmě, dámy v kloboucích jsou vítány. Někteří...

Že Vršovické divadlo MANA už zase hraje (a jak!), asi víte. Ale že má i podcast, ve kterém sedí v křesle hostitele pan Tomáš Novotný, to se možná ví méně. Musím říct, že v tomto díle nemám problém mluvit, ale spíš skončit. Protože všechny otázky byly teda vážně skvělé. Děkuju za pozvání. A Vás, milí čtenáři, moc...

Podcast POTMĚ

29.06.2021

V podcastu Potmě Naostro si povídám s Radkou Komárkovou nejen o tom, jak se lidem se zrakovými obtížemi čte Bible a jakou roli v našem životě hraje víra. Zajímalo mě, jestli si Radka stejně jako Antoine de Saint-Exupéry myslí, že správně vidíme jen srdcem.

Povídání online na vlnách Vltavy s Ondřejem Cihlářem o předsudcích, o celibátu, a taky třeba o bankomatech. Ryze postní témata. To pozvání mě potěšilo, a také jsem si směla vybrat hudbu!

Sestra v akci

15.02.2021

Záznam bohoslužby Církve československé husitské 14. února 2021 v Komunitním centru Matky Terezy v Praze - Hájích. A nebojte, žádné sladké řeči o Valentýnu.

(Mimochodem, iniciály JK jsou moje oblíbené, už během studií teologie jsem tu zkratku začala používat.) Záznam Show Jana Krause včetně toho, co v televizi nebylo, je k vidění, k tanci i k poslechu tady. A děkuji za pozvání, byl to pro mě zážitek.